İzmirim kart bakiye sorgulama

İzmirim kart bakiye sorgulama

İzmirim Kart, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından oluşturulan bir elektronik para transfer sistemi. İzmirim Kart, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen toplu taşıma araçlarında kullanılır. İzmirim Kart çıkartmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsin:

İzmirim kart bakiye sorgulama

 1. İzmirim Kart satın almak istediğinizde, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yönetilen bir satış noktasına gitmeniz gerekiyor. Bu satış noktaları arasında İzmirim Kart satış noktaları, İzmir Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri Merkezleri ve İzmir Büyükşehir Belediyesi bulunuyor. Ülkemizde, tarafından yönetilen otobüs garajları mevcuttur.
 2. İzmirim Kart satın alma işlemi için İzmir Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri Merkezleri ve otobüs garajlarında yer alan İzmirim Kart satış makineleri gibi İzmirim Kart satış noktalarına gidebilirsiniz. Ayrıca, İzmirim Kart satış noktalarında görev yapan personellere danışarak da kart satın alabilirsiniz.
 3. İzmirim Kart almak için İzmirim Kart satış noktalarında ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri Merkezlerinde, kimlik veya ikametgah belgesi gibi gerekli belgeleri göstermeniz ve ilgili formları doldurmanız yeterlidir.
 4. İzmirim Kart’ınızı kullanmak için önce bir bakiye yüklemeniz gerekir. Bunun için İzmirim Kart satış noktalarından, İzmir Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri Merkezlerinden ya da online olarak yükleme yapabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarında rahatça kullanabilmek için bu adımı atmayı unutmayın! Makinalarınızdan faydalanabilirsiniz.
İzmirim kart bakiye sorgulama
İzmirim kart bakiye sorgulama

İzmirim kart, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından İzmir’de kullanılmak üzere oluşturulan bir ulaşım kartıdır. Bu kart, İzmir Ulaşım A.Ş. (İZULAŞ) ve İzmir Metro A.Ş. gibi ulaşım kuruluşlarında İzmir’de kullanılabilir. Kullanımı mümkündür. rewritten: Kullanımı mümkündür.

İzmirim kartı, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin resmi web sitesinden veya İzmirim kart satış noktalarından temin edebilirsin. İzmirim kart satış noktaları arasında İzmir Büyükşehir Belediyesi İdari İşler Daire Başkanlığı, İzmir Ulaşım A.Ş. Genel Müdürlüğü, İzmir Belediyesi hizmet noktaları bulunuyor. Metro A.Ş. Genel Müdürlüğü, İzmir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı, İzmir Ulaşım A.Ş. Şube Müdürlükleri ve İzmir Metro A.Ş. İstasyon Müdürlükleri bulunmaktadır.

İzmirim kartı satın almak için bir geçerli kimlik belgesi ve bir fotoğrafınızın olması gerekiyor. Bunlar arasında nüfus cüzdanı, pasaport ve ehliyet gibi belgeler sayılabilir. Fotoğrafınız ise İzmirim kartınıza yapıştırılacaktır. İzmirim kartı satın almak çok kolay! Ödeme yaparken, belirtilen ücreti nakit veya banka kartıyla ödemeniz gerekmektedir.

İzmirim Kart dolum bayileri, İzmirim Kart’ınızı bakiye yükleyebileceğiniz noktalardır. Bu bayiler, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yönetilen toplu taşıma araçlarında kullanılmaktadır. İzmirim Kartınızın bakiyesini yükleyebilirsiniz.

İzmirim Kart dolum bayileri arasında İzmirim Kart satış noktaları bulunmaktadır. Bu noktalar arasında İzmir Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri Merkezleri ve İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yönetilen otobüs garajları da yer almaktadır. İzmirim Kart satın alabileceğiniz bu noktalarda, İzmirim Kart yükleme işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri Merkezlerindeki İzmirim Kart satış makineleri, İzmirim Kart bakiyenizi yüklemeniz için de kullanılabilir.

İzmirim Kartınızın bakiyesini yüklemek için İzmirim Kart dolum bayilerini ziyaret edebilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli: 1. Bayiye gidin ve İzmirim Kartınızı gösterin. 2. Yüklemek istediğiniz tutarı belirtin. 3. Ödemenizi yapın ve bakiyenizi yükleyin. Kolay gelsin!

 1. İzmirim Kart dolum bayisine uğrayarak, İzmirim Kart’ınızı gösterin ve yüklemek istediğiniz bakiye miktarını belirtin.
 2. Lütfen Bakiye yükleme tutarını ödeyin. Ödeme yapmak için nakit veya banka kartı kullanabilirsiniz.
 3. İzmirim Kart’ınıza yüklediğiniz tutara bağlı olarak, bakiyeniz artacaktır. İzmirim Kart’ınızla toplu taşıma araçlarını kullanmaya devam edebilirsiniz.

İzmirim Kart dolum bayileri yanı sıra, İzmirim Kart satış makinelerinde de kartınızın bakiyesini doldurabilirsiniz. Bu makinelerde nakit veya banka kartı kullanarak kolayca işlem yapabilirsiniz.

İzmirim Kart, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından geliştirilen bir elektronik para transfer sistemi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yönetilen toplu taşıma araçlarında geçerlidir. Bu kart aynı zamanda öğrenci kartı olarak da kullanılabilir. İzmirim Kart başvurusu yaparken öğrenci belgesi göstermeniz gerekiyor. İzmirim Kart öğrenci kartı için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. İzmirim Kart, öğrenci kartınızı çıkartmak için İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yönetilen bir noktaya gitmeniz gerekiyor. Bu noktalar arasında İzmirim Kart satış noktaları, İzmir Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri Merkezleri ve İzmir Büyükşehir Belediyesi bulunuyor. Belediye tarafından işletilen otobüs garajları mevcuttur.
 2. İzmir Kart’ı İzmir Kart Satış Noktaları, İzmir Büyükşehir Müşteri Hizmetleri Merkezi ve Otobüs Garajı’ndaki İzmir Kart Otomatlarından satın alabilir veya İzmir Kart Satış Noktaları Yetkililerinden İzmir kart almasını isteyebilirsiniz. Bir şeyler çıkarabilirsiniz.
 3. İzmirim Kart satış noktalarında ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri Merkezlerinde İzmirim Kart çıkartmak için gereken belgeleri (kimlik, ikametgah veya vatandaşlık belgesi gibi) göstermeniz ve gerekli formları doldurmanız yeterli olacaktır. Öğrenci belgenizi göstermeniz gerekiyor.

İzmirim Kart bakiye sorgulama işlemi, çok kolay bir şekilde İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanan İzmirim Kart’ınızın bakiyesini öğrenmenizi sağlar. Aşağıdaki yöntemlerden birini kullanarak İzmirim Kart bakiye sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz:

 1. İzmirim Kart’ın bakiyesini sorgulamak için İzmir Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri Merkezleri veya İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen otobüs garajlarından İzmirim Kart satın alabilirsiniz. İzmirim Kart bakiyesi sorgulama işlemini yapmak için, duraklarda bulunan görevlilere danışabilir ya da İzmirim Kart satış makinelerini kullanabilirsiniz.
 2. İzmirim Kart’ınızı toplu taşıma araçlarına binerken İzmirim Kart okuyucularından geçirdiğinizde, İzmirim Kart’ınızın bakiyesi ekranda görüntülenecektir.
 3. İzmirim Kart’ın resmi internet sitesi olan izmirimkart.com.tr adresinden kolayca İzmirim Kart bakiye sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Siteye girdikten sonra Bakiye Sorgula sekmesine tıklamanız yeterli.
 4. İzmirim Kart bakiyesini sorgulamak için, İzmirim Kart uygulamasını indirin ve kartınızı uygulamaya ekleyin. Uygulamaya giriş yapın ve Bakiye Sorgula sekmesine tıklayın. Bu kadar kolay! Sorgulama işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Eshot, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yönetilen bir toplu taşıma şirketidir. Eshot, İzmir merkezinde, Bornova, Karşıyaka, Bayraklı, Buca ve Gaziemir gibi çevresindeki bölgelerde toplu taşıma hizmeti sunar. İzmir’de Karabağlar, Konak, Menemen, Narlıdere, Çiğli, Balçova, Bayındır, Torbalı, Selçuk, Seferihisar, Tire ve Urla gibi birçok ilçe bulunmaktadır.

Eshot, İzmir ve çevresi arasında otobüs, troleybüs, vapur ve metro hizmetleri vermektedir. Eshot otobüsleri İzmir ve çevre bölgeler arasında hizmet vermektedir. Eshot otobüsleri İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilmektedir. Eshot otobüsleri, yönetilen toplu taşıma araçlarından biridir. İzmir ve çevresindeki noktalar arasında seyahat etmek için kullanılırlar.

İzmir’de bulunan Eshot otobüslerinin ödemesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin yayımladığı elektronik ödeme havale sistemi İzmirim Kart ile yapılabiliyor. İzmirim Kart’ın yanı sıra nakit ve banka kartı ödeme yöntemleri de kullanılabiliyor.

Eshot, İzmir ve çevresindeki noktalar arasında toplu taşıma hizmeti sunmaktadır. Eshot otobüsleri, İzmir ve çevresindeki noktalara hizmet vermektedir. Eshot, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yönetilen bir toplu taşıma şirketidir ve İzmir’de seyahat etmek için harika bir fırsattır. İzmir şehrinde, otobüs, trolleybüs, vapur ve metro gibi birçok nokta arasında taşımacılık hizmetleri sunulmaktadır. Eshot otobüsleri, İzmirim Kart adlı elektronik para transfer sistemi ile ödeme yapılabilir.

https://online.izmirimkart.com.tr/giris

https://online.izmirimkart.com.tr/UyeSifreIslemleri/SifremiUnuttum

https://online.izmirimkart.com.tr/UyeOl

https://online.izmirimkart.com.tr/giris#TL_Yukle

https://online.izmirimkart.com.tr/giris#Bakiye_Sorgula

İlgili Aramalar:

izmirim kart bakiye sorgulama
izmirim kart bakiye
izmirim kart bakiye yükleme
izmirim kart bakiye sorgula
izmirim kart bakiye yükle
bakiye sorgulama izmirim kart
izmirim kart bakiye yukleme
bakiye yükle izmirim kart
izmirim kart bakiye aktarma
izmirim kart bakiye öğrenme

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*