Adana kozan hava durumu

2023 yılında adana kozan hava durumu hakkında daha ayrıntılı olarak bilgiler alabilirsiniz. Kozan bilindiği gibi söz konusu ilimizin nüfus ve coğrafi konum bakımından en büyük ilçesidir. Bu güzel ilçemiz Adana merkezine yakın konumdadır. Bu nedenle Kozan ilçemizden de hava durumu bolca farklılık gösterir.

 

Özellikle Yaz mevsiminde Kozan ilçemiz genelinden hava durumunda yüksek sıcaklıklar ve nemlenme görülebiliyor. Kış aylarına doğru ise sıcaklık ve nemlenme durumunda fark edilir düzeyde azalma meydana geldiği görülmektedir.

 

Bu nedenle Kozan ilçemiz genelinden güncel hava durumu öğrenmeniz önemlidir. Bu kapsamda Kozan ilçemiz genelinden şuanki güncel hava durumu bulutlu olmakla birlikte 19 derece sıcaklığa sahiptir.

 

Bu nedenle Kozan ilçemizde bugünkü hava durumunun ise orta sıcaklıkta yer aldığıı vurgulayabiliriz. Kozan ilçemizde bugünkü güncel yağış oranı ise yaklaşık olarak yüzde 50 düzeyinde olduğunun altını çizebiliriz. Bu kapsamda söz konusu ilçemizin bugün itibariyle bolca yağış alabileceğini tahmin ediyoruz.

 

Kozan Bu Geceki Yağış Olasılığı

 

Adana Kozan ilçemizden bu geceki güncel yağış oranı ise yüzde 100 civarında olabilir. Bu kapsamda Koza bölgesinden bu gecede mümkünse açık alanlara çıkmamanız önerilebilir. Ya da kapalı giysiler ve şemsiye ile açık alanda yer alabilirsiniz.

 

Adana Kozan Hava Durumu Takip Et

 

Adana Kozan güncel hava durumunu kolayca takip edebilirsiniz. Bu kapsamda mobil cihazınız üzerinden de Kozan genelindeki en güncel metoroloji haberlerini öğrenebilirsiniz.

 

Bunun için mobil cihazınızdan ilçe hava durumu site linki indirmeniz yeterli olacaktır. Adana Kozan hava durumunu ister rapor halinde ister sadece günlük saatlik listeli olarak öğrenebilirsiniz. Özellikle 5 gün veya 10 günlük Kozan hava durumunu öğrenmeniz tavsiye edilir. https://www.5ocakgazetesi.com/adana-hava-durumu

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*