Yeni Nesil interal Alüminyum Sürme Sistemleri

Çuhadaroğlu,  sistem evi çatısı altında yer alan sürme sistemleri, doğrama sistemleri, kasırgaya dayanıklı sistemleri ve alüminyum aksesuarlardan oluşan alüminyum mimari sistemler ile sektöre özel çözümler sunuyor. 2019 yılında Çuhadaroğlu Grup çatısında, interal adı altında birleşerek yenilikçi bir bakış açısı kazanan, geri dönüşebilir alüminyum malzemeli interal sürme sistemler, yeni nesil özellikleri,  sürdürebilir kalkınma ve çevreye duyarlılık ilkesi ile hareket etmektedir.

Alüminyum sürme sistemler, daha geniş cam kullanımı sağlaması, yaşam alanına daha fazla gün ışığı girmesi, ferah ve aydınlık bir atmosfer yaratması gibi nedenlerden ötürü oldukça tercih edilmektedir. Alüminyum sürme sistemleri, yaşam alanlarınıza genişlik ve şeffaflık kazandırmaktadır. Kaldır sür, düz sürme ve yalıtımlı ile yalıtımsız olmak üzere iki ana grupta tüketicilere sunulan interal alüminyum sürme sistemleri, ısı yalıtımlı ve düşük alüminyum tüketimi gibi ekonomik anlamda değerlendirebileceğiniz faydalar sağlamaktadır.

Akredite laboratuvardan alınan test raporları ile 120 kg ‘dan 400 kg kanat ağırlığına kadar, hem dar hem de geniş tipte uygulaması yapılabilmektedir. Kullanıcıların tercihlerine göre farklı tiplerde cam seçenekleri, kasa derinlikleri, gizli veya çoklu kanat seçenekleri sunabilmektedir. Yaşam alanlarında tercih edilmesinin başka bir nedeni ise hafifliği, özel aksesuar tercihi ve montaj kolaylığıdır. İnteral alüminyum sürme sistemler, arasındaki entegrasyon aksesuar değişimi ile rahatça değişebilmekte, standart bir sistem veya kaldır – sür özelliği eklenebilmektedir. Alüminyum kaldır- sür sistemler, özellikle iç mimaride daha geniş ve refah bir görünüm isteyenlerin yaşam alanlarında yer tasarrufu sağlamak için seçebileceği en çok beğenilen sistemlerdir. İçeriden ve dışardan cam görünümü sağlayan, estetik beklentilerinizi karşılayan zarif görünümlü yaşam alanları için interal sürme sistemleri tercih edebilirsiniz.  interal sürme sistemlerin birbirinden farklı sistem özelliklerini görmek, ihtiyacınıza en uygun olanı belirlemek için web sitemizdeki ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

interal Alüminyum Sürme Sistemi ile Maksimum Açıklık ve Engelsiz Geçiş İmkanı Kazanın

 

Hem iç mekân hem de dış mekanlarda aydınlığı, açık yaşam konseptini sizlere sunmayı amaç eden interal sürme sistemleri, Ar-Ge mühendisleri tarafından titizlikle tasarlanan yeni nesil sistemlerdir. Mekandaki mimari detaylara ve yoğunluğa uygun olarak minimum alüminyum profil görüntüsü verir ve engelsiz geçiş imkanı sağlayabilmektedir. Tüm bu avantajların yanı sıra, mevsimsel ve fiziksel hava koşullarından etkilenmeyecek şekilde sızıntı karşıtı tasarlanan alüminyum sürme sistem modelleri, sessiz bir şekilde çalışarak, yaşam alanlarında gürültü kirliliğinin önüne geçer. Sevdiklerinizle geçireceğiniz kaliteli zamanlar için size olanak sağlar.

Tüm bu özellikleri bir arada bulabileceğiniz farklı model, sistem özellikleri sunan interal alüminyum sürme sistemlerle evinize, ofisinize ve diğer yaşam alanlarınıza uyumlu çözümler arıyorsanız iletişim bilgilerimizin yer aldığı web sitemizden bizlere hemen ulaşabilirsiniz. https://www.interal.com.tr/ web sitemizden hemen üye olabilir, yurtiçi ve yurtdışı satış ekibimizden destek alabilirsiniz. Bu sayede beklentinize en uygun ve en ekonomik alüminyum sürme sistemini seçebilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*